Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Pas rritjes së rasteve me Coronavirus, Zemaj mbledh Bordin Këshilldhënës

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, do të mbledh sot Bordin këshillëdhënës për COVID-19, njofton Insajderi.

Kjo mbledhje vjen pas rritjes së numrit të rasteve me Coronavirus në vend dhe në shtetet fqinje.

Këtë e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë me anë të një komunikate për media.

Takimi do të mbahet në orën 14:00.

Mediat mund të marrin pamje nga takimi, pas të cilit do të ketë edhe deklarime për media.

Postime të ngjashme

​Bekim Jashari: Vetëm të bashkuar jetësojmë amanetin e dëshmorëve

T E

Vdes profesori i njohur Zejnullah Gruda

T E

PZAP-ja miraton pjesërisht ankesën e një kandidateje boshnjake

T E

Rifat Jashari: Nëse është nevoja, prapë jemi të gatshëm me këta meshkuj çka i kemi me iu përgjigj Serbisë

T E

Edhe Lirije Kajtazi akuzon për manipulim votash

T E

Haxhiu zbulon se kur do të votohet qeveria Kurti 2

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...