Pas sa kohe, Brad Pitt shihet në publik

Ai tronditi me një pamje retro kthyese të enjten ndërsa u pa në xhirimet e filmit të tij të ri Babylon.

 

Aktori 57-vjeçar u pa me një model flokësh të pasëm në setin e Pasadena të filmit të ri, nga shkrimtari-regjisori Damian Chazelle (La La Land).

Ndërsa dihet pak për komplotin e Babilonisë, historia besohet të jetë vendosur në fund të viteve 1920 në Hollywood, gjatë kalimit të industrisë së filmave nga filmat e heshtur në ‘talkies’.

Pitt u vu re teksa kishte një model flokësh të lëmuar, mbante veshur një këmishë të bardhë me butona dhe syze dielli të errëta.

Ai kishte veshur pantallona gri të errët dhe këpucë të zeza për pamjen e tij në set, megjithëse nuk ishte parë pranë ndonjë kasti tjetër ose anëtarësh të ekuipazhit.

Asnjë detaj rreth personazhit të Brad Pitt nuk është publikuar zyrtarisht, megjithëse një raport i dhjetorit 2020 nga The Hollywood Reporter pretendon se roli i tij bazohet lirshëm në John Gilbert, një aktor dhe regjisor i shquar i filmit të heshtur.

Related posts

Kida shkëlqen në paraqitjen e radhës derisa ekspozon barkun e tonifikuar

D V

Jehona Dreshaj shkëlqen në fustanin me gurë të çmuar

D V

Evi Reçi sjell imazhe atraktive nga pushimet në jug

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More