Pas spektaklit në Kroaci, veturat më të shpejta në botë matën forcën e tyre në pistë

Një turmë e madhe njerëzish u mblodhën përgjatë pistës për të parë garat spektakolare.

 

Pas prezantimit para Teatrit Kombëtar Kroat, karvani më i shtrenjtë i veturave parakaloi nëpër qytet dhe u drejtua drejt pistës ZTC në Velika Gorica.

Atje, veturat e përzgjedhura do të masnin forcën e tyre me interes të jashtëzakonshëm për publikun. Natyrisht, vetë organizatori ishte i befasuar nga vizita, kështu që kishte probleme të mëdha në aspektin e sigurisë.

Svi su odusevljeni interesom Zagrebcana eventom. Cudo ste!Ali molimo vas da se maknete sa staze – inace se nece auti…

Posted by Mate Rimac on Friday, September 3, 2021

Related posts

Toyota Tacoma që përshkoi 2.4 milionë kilometra për 14 vite, pronari i saj tregon se cilat pjesë është dashur t’i ndërrojë

D V

BWM tregon skuterin elektrik futuristik

D V

KIA prezanton Sportage e ri për tregun evropian

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com