Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pas spekulimeve për fejesë, Rita Ora shihet e vetme në Londër duke shëtitur në ftohtësinë e vjeshtës

Kohët e fundit ajo u përfol për një fejesë të mundshme me Romain Gavras pasi u pa duke mbajtur një unazë diamanti në gishtin e martesës.

Dhe Rita Ora paraqiti një figurë elegante në ftohtësinë e vjeshtës ndërsa u largua nga shtëpia e saj në Londër të enjten, shkruan DailyMail.

Krijuesi i hitit “Anywhere”, 29 vjeçare, u mbulua me një pallto të gjatë gri të errët dhe kapele të zezë sportive ndërsa po dilte në rrugë.

Rita gjithashtu kishte veshur një palë çorape ngjyrë kafe, ndërsa kishte me vete një çantë të zezë.

Ylli i pop-it mezi njihej pasi fshehu pjesën më të madhe të fytyrës me syze dielli të errëta dhe një maskë të zezë për fytyrën.

Sidoqoftë, flokët e saj me kaçurrela e bënin të dukshme, teksa ka vendosur t’i linte të lëshuara anash mbi shpatullat e saj.

Rita dukej “në botën e saj” ndërsa ishte e mbështjellë me pallton e saj të dimrit.

Kjo paraqitje e saj vjen vetëm pak kohë pasi ylli së fundmi shkaktoi thashetheme për një fejesë të mundshme me të dashurin Romain Gavras, pasi ajo u pa duke bartur një unazë diamanti në gishtin e martesës.

Rita u pa duke e vënë unazën e saj kur u largua nga restoranti meksikan ‘Taqueria’ në Londër të premten e kaluar.

James Constantinou i ‘Prestige Pawnbrokers’ tha se stolia e re e Ritës dukej se ishte një unazë safiri dhe diamanti, e cila nëse ishte një copë antike, dhe mund të kushtonte rreth 50,000 dollarë.

Sidoqoftë, pavarësisht spekulimeve, një burim i afërt me Ritën i tha The Sun se ajo ishte një stoli e thjeshtë dhe jo një unazë fejese.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...