Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pas tri vitesh shkon te varri i babait, Gold AG: Më fal që mungova baba, do ta rris Guerilin me traditat që më rrite ti mua

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, ka një lidhje shumë të afërt me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ai ndan shpesh me ta fotografi dhe video nga jeta e përditshme, madje edhe detaje të ndryshme nga jeta personale.

Së fundmi, reperi me prejardhje nga Presheva publikoi një fotografi, të realizuar në një vizitë te varri i babait të tij të ndjerë pas pothuajse tri vitesh.

Në mbishkrimin e fotografisë, ai thotë se kjo mungesë për te varri i tij u shkaktua pa dashjen e tij, megjithatë është i lumtur që e vizitoi atë për herë të parë si baba i një fëmije.

Po ashtu, ai ka bërë një betim mbi varrin e të atit, duke i premtuar atij se do ta rrisë djalin e tij, Guerilin, me të njëjtat tradita siç u rrit reperi nga babai i vet.

“Mirë se t’gjeta babë. M’fal që mungova tri vite pa dashjen time, por lutjet për ty nuk i ndal zemra nga çdo skaj i botës. Babë erdha me t’kallxu që je bo gjysh, do ta rris Guerilin me traditat që më rrite ti mua. Shpejt do t’vimë edhe bashk’ babë. Ah Preshevë era që nuk e ndjeva askund”, kanë qenë fjalët e Gold AG në mbishkrimin e fotografisë.

Reperi i njohur përndryshe ka treguar se shumicën e jetës e ka kaluar me nënën e tij, pasi babai i tij i ndjerë ka ndërruar jetë kur ai ishte shumë i vogël.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...