Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Pasagjeri në aeroplan la një portofol me 45 mijë dollarë

Një pasagjer në një fluturim për në Vietnam la në port një portofol me 45,000 dollarë para kesh.

Shoqëruesit e fluturimit të Vietnam Airlines i kthyen pasagjerit një portofol që përmbante monedha vietnameze, një kartë ATM dhe dokumente të tjera personale, raporton New York Post.

Pas një fluturimi nga Hanoi në Da Nang më 24 prill, një portofol u gjet ndërsa pastruesit ishin duke e pastruar avionin.

Ai u dërgua në zyrën e gjetjes dhe ata identifikuan dhe gjetën pasagjerin.

Stjuardesat dhe punëtorët e sportelit morën një letër falënderimi nga personi që i përkiste portofoli.

Postime të ngjashme

Britanikut i erdhi një kartolinë nga një ‘fëmijë i panjohur’, gruaja ia shkatërroi laptopin dhe televizorin – u bë vonë kur e kuptoi se për çfarë bëhej fjalë

Dafina Vidishiqi

Test psikologjik/ Ajo që shihni në fillim ju tregon se çfarë përshtypje lini tek njerëzit e tjerë

Dafina Vidishiqi

Misteri që zgjati për 25 vjet: Dy vajza shkuan në një ‘hotel të përhumbur’ dhe që atëherë nuk i ka parë askush

Dafina Vidishiqi

Është më e madhe se një fushë futbolli dhe vazhdon të rritet – një gropë në Meksikë ka “gëlltitur” një shtëpi, por edhe dy qen

Dafina Vidishiqi

Studimi: Ky është medikamenti që redukton rrezikun e vdekjes ose shtrimit në spital nga COVID-19

Dafina Vidishiqi

E kishte kërkuar gjithë jetën, babait i bie të fikët në mes të emisionit kur takon vajzën pas 38 vitesh

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...