Agjencia Zhurnal.mk

Pasi e lansoi këngë e re, ja çka i ndodhi projektit të Sparksit

Ai dje ka lansuar një këngë të re.

Këngëtari i njohur Sparks publikoi projektin e titulluar ‘Buzët më ishin tharë’ dhe menjëherë mori një feedback të madh.

Në Youtube projekti mori klikime të shumta dhe kënga e Sparks u shpërnda me të madhe nga fansat në rrjetet sociale.

Kujtojmë që projekti u shkrua nga Sparksi, me producim nga Rrzoni.

Ndërsa, për klip u kujdes Sekuencë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...