Agjencia Zhurnal.mk

Pasi humbi nënën, kaq shumë ka ndryshuar ‘Selini’

Hande Ercel është një prej aktoreve më të pëlqyera të kinematografisë turke.

Ndonëse në moshë të re, ajo arriti të bëhet e njohur dhe shumë e suksesshme në publikun turk e atë të huaj, përcjell ORAinfo.Me rolin e saj të ‘Selinit’ në serialin ‘Vajzat e Diellit’ ajo mori famën më të madhe.

Para pak muajve ajo humbi nënën dhe kjo duket se ndikoi që ajo të largohet nga jeta si artiste.

E në fotot që janë postuar, ajo shihet se ka ndryshuar shumë edhe në pamje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...