Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pasi kërkoi mashkull të ri, Enca thotë se i janë ‘bllokuar’ mesazhet

Në shumicën e rasteve, artistët në trojet shqiptare shpeshherë kanë dëshira të ndryshme.

Ajo që mori vëmendje me kërkesën e saj është këngëtarja Enca Haxhia, e cila ditën e djeshme (e diel) bëri një postim interesant.

Në të thuhej se ajo është në kërkim të një mashkulli të ri, i cili duhej t’i dërgonte asaj një aplikacion dhe dëshirën pse dëshiron ta kontaktojë.

Pas kësaj, Enca ka ardhur me disa deklarata të tjera, duke thënë se për 10 sekonda ajo po merr mesazhe të shumta.

“Më është bllokuar DM, për çdo 10 mesazhe për çdo sekond”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Theksojmë se bukuroshja brune është ndër më të komentuarat, për bukurinë dhe linjat e formësuara trupore.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...