Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Pasi mungoi për disa seanca me radhë, sot Ruskoska u paraqit në gjykim për 27 prillin

Shkup, 5 mars – Zhurnal.mk – Pasi për disa raste të ndryshme ajo kritikohej se nuk vjen në seanca, e madje u kërkuar dhe shkarkimi i saj, prokurorja Villma Ruskoska sot u paraqit në gjykim për ngjarjet e 27 prillit, informon Zhurnal.

Ajo në këtë gjykim shpesh herë nuk paraqitej ndërsa në vend të saj shkonte prokurorja Ivana Trajçeva.

Sot Ruskoska ishte prezente, por në përgjithësi nuk ishte e interesuar për atë se çfarë flasin dëshmitarët.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Frika nga arratisja, Mijallkovit i shqiptohet masa e paraburgimit për lëndën Thesari

B L

Programi i ri arsimor “Erasmus + (2021-2027)” me buxhet të dyfishuar

B L

Kërkohet paraburgim për Sasho Mijallkovin

Z H

ASH-AAA: Tërheqim amandamentet pasi të zyrtarizohet se VMRO i ka tërhequr nga ligji për shtetësi

B L

Rasti “Thesari”: 8 vite burg për Sasho Mijallkov

Z H

Sindikalistët thërrasin në protestë, të drejtat shkelen edhe në kohë pandemie

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...