Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pasi ndryshoi në dukje, Luana Vjollca shkëlqen me veshjen elegante

Luana Vjollca është ndër personazhet më të komentuar në faqet rozë.

Ajo kohëve të fundit është parë duke shijuar kohën e lirë, pasi ka përfunduar sezoni i emisionit të saj.

Eksperimentet në dukjen e saj nuk kanë të ndalur, teksa ka vendosur të bëjë flokët ngjyrë portokalli.

Pas këtij ndryshimi, bukuroshja ka sjell disa fotografi në rrjetin social Instagram, teksa shkëlqente me veshjen elegante.

Në paraqitjen e artistes më shumë dominonte ngjyra e zezë, duke i theksuar edhe tiparet e formësuara trupore.

Në përshkrim ajo kishte vënë një ’emoji’ të luanit, për të krahasuar veten me të.

“Locos” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Jay Santos.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...