Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pasi pagoi një milion dollarë për të marrë pjesë në juri, Rita e gatshme për të shkëlqyer në “The Masked Singer”

Ajo është bërë tashmë pjesë e jurisë së “The Masked Singer”, së bashku me Davina McCall, Mo Gilligan dhe Jonathan Ross.

Gjatë edicionit të ditës së djeshme (e shtunë), këngëtarja e njohur, Rita Ora është përgatitur për të shkëlqyer, shkruan Daily Mail.

Ajo në rrjetin social Instagram ka ndarë disa imazhe të shkrepura në prapaskenë, ku merr poza atraktive.

Rita kësaj radhe zgjodhi të shfaqej me një fustan prej gëzofi, i kombinuar me ngjyrën e bardhe dhe të verdhë.

Padyshim që në fokus ka vënë tiparet trupore, por edhe flokët dhe makijazh profesional i perfeksionuan dukjen.

Për pjesëmarrjen e saj në një shfaqje të tillë, thuhet se ajo ka paguar rreth një milionë funte, pasi kishte thyer rregullat antiCOVID.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...