Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pasi prezantoi linjën e re të bikinive, Khloe shfaqet në setin sportiv neon rozë në palestër

Khloe Kardashian thuhet se është ndarë nga Tristan Thompson pasi DailyMail.com zbuloi se ylli i basketbollit kaloi kohë vetëm me femra në një ndejë në shtëpi këtë verë.

Të mërkurën bukuroshja dukej në formën më të mirë ndërsa pozonte me një sytjena me rozë neoni dhe dollakë ndërsa ishte brenda palestrës së saj në shtëpi në Calabasas, California, shkruan Daily Mail.

Ylli ka bërë palestër çdo ditë që kur u nda nga Lamar Odom në 2013.

On her game: Khloe Kardashian has been working out every day since she split from Lamar Odom in 2013. And the 37-year-old Revenge Body star has showed no signs of slowing down

Në videot e reja Khloe shihet duke pozuar përpara një pasqyre në palestrën e saj ndërsa filmon. Ajo hap mbrapa dhe me radhë për të marrë këndin më të përsosur të trupit të saj të dobët.

Me 5ft10 inç dhe me peshë 132,, ajo është shumë e dobët. Dhe me një bel në 29, ajo duket mirë në çdo gjë.

Climber: And in another shot, the star shows off her hot pink Nike sneakers as she does her steps on a TechnoGym machine
Dhe në një shkrepje tjetër, ylli tregon atletet e saj të nxehta rozë Nike ndërsa bën hapat e saj në një makinë TechnoGym.

Traineri Corey Calliet tha në 2019 se Khloe punon shumë fort dhe preferon shtytjet e gomave, lëkundjet e kazanit, kaçurrelat e trapit, mbledhjet dhe kërcimet e kërcimeve.

She knows how to pose! Khloe has been plugging her neon swim line for GA all week as she was seen in a pink number

‘Ne bëmë stërvitje [me trajnim me interval të lartë] HIIT. Pra, në thelb ne filluam vetëm duke u ngrohur jashtë, duke bërë disa punë në bandë vetëm për të aktivizuar glutet dhe për të marrë trupin, për të marrë gjakun që rrjedh “, tha Calliet për UsWeekly.

Postime të ngjashme

Dikur ishin kunata, si është sot marrëdhënia e Borës dhe Jonidës pas ndarjes nga vëllezërit binjakë?

D V

Ky është parashikimi i Paolo Fox për gjatë gjithë gushtit

D V

Ana Kauri festoi ditëlindjen, urimi i Fationit mori vëmendjen e të gjithëve

D V

Britney Spears pozon me fustanin e ngushtë ngjyrë portokalli

D V

Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

D V

Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...