Pasi shprehu mbështetjen për Anglinë në finalen e ‘Euro 2020’, Rita Ora shkëlqen me paraqitjen nga palestra

Ajo u bashkua me korin e miliona tifozëve të Anglisë që brohoritën të dielën në mbrëmje në finalen e ‘Euro 2020’.

 

Dhe, Rita Ora më vonë ishte e zënë duke punuar në palestër në mëngjes ndërsa pozonte për disa fotografi.

Këngëtarja në Instagram ndau një numër selfie në pasqyrë ndërsa punonte me një komplet palestre blu të lehta.

Ajo dukej se ishte lodhur ndërsa bënte një pushim nga rutina e saj e stërvitjes dhe buzëqeshte për kamerën.

Rita dukej mahnitëse ndërsa ushtronte me një veshje blu të çelur të përbërë nga një bluzë e thjeshtë dhe dollakë të shkurtër.

Në këmbë ajo kishte mbathur një palë atlete të zeza dhe portokalli gjithashtu kishte një peshqir blu të mbështjellë në njërën nga shpatullat e saj.

Ajo jo vetëm që pozoi para një pasqyre por gjithashtu ndau disa imazhe veprimi ndërsa ishte në mes të stërvitjes dhe e shtrirë në një rrogoz ushtrimi.

Imazhet e saj të stërvitjes vijnë pasi ajo u bashkua me miliona njerëz të tjerë në të gjithë vendin për të treguar mbështetjen e tyre për Anglinë në finalen e ‘Euro 2020’ kundër Italisë të dielën.

Skuadra e Gareth Southgate u mund me penallti nga italianët pasi asnjëra palë nuk mund të thyejë bllokimin 1-1 gjatë kohës shtesë.

Dhe pas ndeshjes, Rita shkoi në Instagramin e saj për të ngushëlluar lojtarët e Anglisë po ashtu për të shprehur krenarinë e saj në performancën e tyre.

Ajo ngarkoi një treshe fotografish ndërsa ishte ulur me të brendshme para TV-së

Related posts

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

Dedikimi i veçantë i Marinës në ditëlindjen e 39-të të Ghetto Geasyt

D V

Ryva Kajtazi mahnit me dukjen glamuroze me fustan të zi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com