Pasi u bë bionde, Rina Balaj bën një tjetër ndryshim në dukje

Rina Balaj nuk heziton të eksperimentojë me dukjen dhe këtë e ka bërë edhe së fundi.

 

Derisa ditë më parë u shndërrua në bionde, këngëtarja e njohur ka ndryshuar përsëri stilin dhe ngjyrën e flokëve.

Rina ka njoftuar për ndryshim përmes disa pozave të reja që ka postoi në llogarinë e saj të Instagram-it.

Foto: Rina Balaj/InstaStory

Me një stil më të shkurtër të flokëve me ngjyrë vjollce, këngëtarja dukej mjaft atraktive teksa shihet e veshur në një kostum blu me material i xhinseve.

Rikujtojmë që Rina së fundi u rikthye me një projekt të ri dhe tejet të veçantë muzikor që u mirëprit nga fansat e saj.

Foto: Rina Balaj/InstaStory

Kënga mban titullin “Addiction” dhe Brenda pak ditësh ka arritur 1.8 milion klikime në YouTube. 

Related posts

Arbana Osmani i bën Eduartit dedikimin më të ëmbël të dashurisë

D V

Kylie Jenner fsheh stomakun me pallto të gjatë në kopertinën e Elle mes thashethemeve të shtatzënisë

Lea Muslija

Atraktive dhe me stil nga Parisi, Tayna: Super gocë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More