Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pasi u infektua me COVID-19, Almeda Abazi thotë se ndihet më mirë

Aktorja e njohur, Almeda Abazi, ditë më parë bëri të ditur se është infektuar me COVID-19.

Jo vetëm ajo, por e tërë familja e saj u infektuan, derisa partneri Tolgahan Sayisman, u lirua nga spitali pasi gjendje e tij u përmirësua.

Derisa fansat e saj janë tejet të interesuar për shëndetin e saj, Almeda është përgjigjur në rrjete sociale.

Bukuroshja brune solli një imazh të vetes, teksa bënte të ditur se tashmë po ndihet më mirë.

“Më në fund ndjehem pak më mirë sot, faleminderit të gjithë që keni pyetur”, ka shkruar ajo.

Abazi përndryshe është në muajt e fundit të shtatzënisë, teksa pritet në sjell në jetë fëmijën e dytë.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...