Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pasi u infektua me COVID-19, Georgina i drejtohet Cristianos: Ti je inspirimi im

Gjatë ditës së djeshme (e martë) në lajme ka qarkulluar se futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo është infektuar me COVID-19.

Portugalia ka njoftuar se 35-vjeçari do të qëndrojë në vetizolim për dhjetë ditë e më pas të rikthehet te Juventusi.

Kështu, Ronaldos i duhet të jetë edhe larg familjes së tij, për shkak që të zvogëlojë rrezikun ndaj tyre.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Georgina ka ndarë një imazh teksa fliste në telefon me partnerin e saj.

“Ti je inspirimi im”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazhit.

https://www.instagram.com/p/CECpT1oqU_b/?utm_source=ig_web_copy_link

Thuhet se futbollisti po rrezikon edhe disa lojtarë të tjerë, me të cilët kishte pasur kontakt kohëve të fundit.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...