Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pasi u shërua nga COVID-19, Eni Koçi thotë se për pesë muaj ende përballet me vështirësi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi ka qenë njëra prej të shëruarave nga COVID-19.

Por, pas kësaj duket se ajo ka hasur në probleme me nuhatjen dhe shijen në ushqime që konsumon.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Eni ka kërkuar të di nëse dikujt i është rikthyer shija, pasi ajo ka pesë muaj që nuk shijon asgjë.

“Nëse ndonjëri prej jush e ka kaluar covid-in, ju lutem më tregoni a ju është kthyer shija dhe nuhatja. Kam pesë muaj që prej të kthehet dhe asgjë”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Ajo po ashtu shtoi se vetëm ndonjëherë ka shija, por të tmerrshme nga çfarë ushqehet në përditshmëri.

Në ndërkohë edhe partneri i saj, Genc Prelvukaj është infektuar nga virusi vdekjeprurës.

Postime të ngjashme

“Sacrifice”, lansohet këtë të premte nga Bebe Rexha

S.B.

Rita Ora feston një vjetorin e këngës së suksesshme “Only Want You”

S.B.

Margot Robbie, jeta jashtë tapetit të kuq

S.B.

Hailey Bieber uron Justin Bieber me fotografitë më të ëmbla për ditëlindje

S.B.

Kujdestari i qenve të Lady Gagas, Ryan Fischer reagon për herë të parë pas sulmit që iu bë në Los Angeles

S.B.

Dua Lipa – artistja e dytë më e dëgjuar në botë në platformën Spotify

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...