Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Pastrohet bora nga shahtet në Shkup

Shkup, 15 shkurt – Aktivitete për pastrimin dhe funksionimin e pandërprerë të rrjetit atmosferik të kanalizimeve në Shkup, filluan këtë mëngjes ekipet e NP “Ujësjellësi dhe Kanalizime”, pas reshjeve të mëdha të borës fundjavën e kaluar, informon Zhurnal.mk

Ekipet, siç informojnë nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizim” gjatë ditës do të vazhdojnë me pastrimin dhe kontrollimin e funksionalitetit të baseneve dhe shahteve në të gjitha komunat në qytetin e Shkupit. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

Thyhen disa drunj në stadiumin e Tetovës, kërkohen autorët

Z H

Xhaferi-Gërvalla Shvarc: Intensifikim i politikave dhe marrdhënieve ekonomike Maqedoni – Kosovë

Z H

Pendarovski nuk do t’i nënshkruajë ndryshimet në Kodin Zgjedhor

Z H

Ambasadori çek Toman vizitoi Ministrinë e Bujqësisë

Z H

Zaev: Parlamenti ta mbështesë reformën e administratës

Z H

17 të shëruar dhe 74 raste të reja me Covid, vdesin dy pacientë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...