Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pavarësisht kritikave të fansave, Maluma dhe The Weeknd lansojnë duetin

Maluma dhe The Weeknd kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Dy artistët e mirënjohur janë bërë bashkë për herë të parë për një projekt të ri muzikor.

“Hawai”, titullohet projekti i ri të cilin Maluma dhe The Weeknd sapo e kanë publikuar bashkë me videoklip.

Kur u dhanë sinjalet e para të kësaj kënge, The Weeknd ka pranuar shumë komente nga fansat, të cilët i thanë se nuk e donin Malumën në duet me të.

Megjithatë, kënga është publikuar dhe është plot ritëm, ndërsa në videoklip marrin pjesë edhe vajza atraktive.

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...