Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

PD denoncon Erjon Veliajn

Ish-deputeti i PD-së Endri Hasa, me anë të një postimi në “Facebook” ka shpërndarë një video të kryebashkiakut Erjon Veliaj, ku thotë se ai do të mbahet mend si kryetar i bashkisë që ka shtuar hapësirat e gjelbërta dhe jo që ka dhënë leje ndërtimi.

Hasa thekson se kur mashtrimi ka zënë shtresa si të betonit, është vështirë të hysh në histori si kopshtar.

Postimi i ish-deputetit demokrat Endri Hasa:

Kur mashtrimi ka zënë shtresa si ato të betonit që po mbyt Tiranën, është pak e vështirë të mbetesh në histori si kopshtar.

Por mos harro, se fiku e ka hijen e rëndë, po u rrëzove s’ka jaki që t’bo dermon.

Edhe siç thonë Tironist, shnet edhe hec konit!

Postime të ngjashme

Ori Nebiaj kandidate për deputete në listat e PD

T E

Berisha: Nga listat e PD-së pres fitoren e thellë të zgjedhjeve

T E

U largua nga PS, e fundit në listën e LSI ish-drejtoresha e tatimeve

T E

Jep dorëheqjen nënkryetari i bashkisë së Durrësit, Florian Tahiri/ Kandidat i PDIU-së më 25 prill

S.B.

8 Marsi, Veliaj: Gratë mbështesin punët e mira; Ne kandidojmë Luljetën dhe Najadën, ata Saliun dhe Flamur Nokën

S.B.

Meta ktheu kontratën për koncesionin e Rinasit/ Kuvendi ja rrëzon me 84 vota

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...