Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

PD: Vaksina më e mirë për Shqipërinë është largimi i Ramës

Përfaqësues të Partisë Demokratike kanë zhvilluar takime me familje që jetojnë në kushte të vështira në Baldushk të Tiranës. Gazment Bardhi dhe Albana Vokshi, kanë dhënë mesazhin së ky do të jetë viti i ndryshimit.

Sipas Bardhit, 2021 do të jetë viti i një një qeverie të re që mbështet njerëzit e nuk punon për veten. Bardhi ka deklaruar se Shqipërisë i duhet një vaksinë që të shërojë dështimet e qeverisë aktuale, dhe më e mira është largimi i Edi Ramës.

“Vaksina më e mirë për Shqipërinë është largimi i Ramës.

Vetëm kështu do të shkojmë nga dështimet drejt suksesit, nga dëshpërimi drejt shpresës”, theksoi Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Më tej Sekretari Bardhi inkurajoi qytetarët të bashkohen me ndryshimin në 25 prill.

Postime të ngjashme

Kamioni shtyp për vdekje 62-vjeçari në unazën e Elbasanit

T E

Ministria e Shëndetësisë: 21 humbje jete dhe 851 raste të reja

T E

Rrëfehet 28-vjeçarja: U punësova në Tiranë në qendër masazhi, më shfrytëzuan për prostitutë

T E

Rama takon Kurtin në Tiranë

S.B.

SHBA, raport kritik për Shqipërinë/ Krimi i organizuar pastron para në Shqipëri dhe kontribuon në korrupsion

S.B.

Pakt PD-PS pas 25 prillit?! Basha jep përgjigjen e prerë: Ne do t’i fitojmë zgjedhjet dhe do e largojmë këtë qeveri të keqe!

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...