Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

PDK-ja uron VV-në për fitoren, nuk pranon koalicion me ta, rrinë në opozitë

Kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj ka dalë para medieve duke uruar LVV-në për rezultatin e fituar në zgjedhje dhe se ka treguar që do të mbeten në opozitë.

Hoxhaj ka thënë që dallojnë me VV-në prandaj nuk do të jenë në koalicion me ta.

Postime të ngjashme

Tërnava takon komandantin e KFOR-it, i shpreh mirënjohje për përkushtimin e tyre për sigurinë në Kosovë

D V

Zbulohet pllaka përkujtimore për 21 zyrtarët policorë të rënë gjatë detyrës

D V

Aksidenti me autobus: 26 persona lirohen nga spitali, 15 vazhdojnë trajtimin

D V

Shoferit të autobusit të aksidentuar në Kroaci, i caktohet masa e paraburgimit prej 30 ditëve

D V

Aksidenti në Kroaci, avokati: Klienti nuk më tha se e kishte zënë gjumi, në mungesë të marrëveshjes nuk mund të ekstradohet në Kosovë

D V

Vozitjet e gjata që çojnë në vdekje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...