Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

PDSH nesër mban Kuvendin e degës në Tetovë

Tetovë, 17 qershor – Partia Demokratike Shqiptare- PDSH nesër mban Kuvendin e degës në Tetovë.

“Ju njoftojmë se Kuvendi i Degës Tetovë do të mbahet më 18 qershor 2021 – e premte në ora 19:00 tek oborri i Gjimnazit të Tetovës “Kiril Pejçinoviq”., bëhet e ditur në njoftimin nga Partia Demokratike Shqiptare- PDSH

Postime të ngjashme

Rreth një orë pritet për dalje nga vendi në VK Bogorodicë

D V

“Ballkani i hapur” / Me ftesë të kujt Alexandër Soros erdhi në Shkup në takimin mes Ramës, Zaev dhe Vuçiç ?

R Zh

LSDM: Zgjidhet statusi i 13.000 punëtorëve të falimentuar

D V

Shkarkohet Goran Sugareski, emërohet drejtori i ri i Doganave

D V

Qeveria e rriti ndihmën për qytetarët, agjencitë turistike, klubet e natës dhe restorantet e dasmave

D V

Qeveria e RMV-së shpërblen me dy milionë denarë Dejan Georgievskin për suksesin në lojërat olimpike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...