PDSH zyrtarizon kandidatin për kreun e Komunës së Strugës

Shkup, 23 korrik  – Dega e Partisë Demokratike Shqiptare Strugë mbajti kuvendin zgjedhor.

 

Në këtë Kuvend, është zyrtarizuar kandidatura e Samir Murtezoski për kreun e Komunës së Strugës.

Në kuvend ishte prezent edhe kryetari i partisë, Menduh Thaçi, thuhet në kumtesën e PDSh-së.

Related posts

Iniciativa “Gostivari që duam” shprehë revoltë qytetare ndaj kazinove dhe bastoreve

D V

Pesë prokurorë po kryejnë ekspertizë në spitalin e djegur

Redaksia

Universiteti i Tetovës organizator i Turneut Ndërkombëtar të Volejbollit në Rërë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com