Agjencia Zhurnal.mk

Pejë: Gjendet i vdekur një burrë në livadh

Një burrë është gjetur i vdekur në një livadh në fshatin Gorazhdevc të Pejës.

Ekipi mjekësor dhe policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar vdekjen e viktimës, njofton Klan Kosova

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...