Pellegri arrin për teste mjekësore te Milani

Pietro Pellegri ka arritur te Milani për t’i kompletuar testet mjekësore te Milani.

 

Lojtari i talentuar do të kalojë në radhët e Rossonerëve nga skuadra franceze, Monaco.

Milani do ta marrë Pellegrin si huazim një vjeçar ku do të paguajnë një milionë euro për të, me mundësi blerje për gjashtë milionë në fund të sezonit.

Mundësia e blerjes mund të bëhet detyrim për Rossonerët nëse Pellegri e luan një numër të caktuar të ndeshjeve.

Ai tashmë është futur në Casa Milan për t’i kompletuar testet mjekësore dhe pritet që në orët e pasdites të prezantohet me fanellën e Milanit.

Related posts

Kontrata e parë e Neymar me PSG-në dhe kodi që të gjithë lojtarët e tyre duhet të ndjekin

D V

Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim: Arsenal – Chelsea

D V

Testimi i hendbollisteve të Kosovës U-17 bëhet më 14 korrik

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More