Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Pelosi nga shefi i armatës amerikane ka kërkuar ndërmarrjen e hapave që Trampi mos ketë qasje në kodet për armë bërthamore

Kryetarja e Dhomës së Përfaqësuesve të Kongresit amerikan, Nensi Pelosi, sot në një letër dërguar kolegëve të saj kongresistë thekson se ka biseduar me shefin e Shtatmadhorisë së armatës amerikane që të ndërmarrë hapa për kufizimin e qasjes së presidentit Donald Tramp në kodet për përdorim eventual të armëve bërthamore.

Postime të ngjashme

Italia në alarm nga mutacioni i ri: Fëmijët e kopshteve dhe shkollave po injektojnë në masë familjet e tyre

T E

Falsifikoi rrëmbimin e tij për të shmangur shkuarjen në punë

T E

Sllovakia zgjat gjendjen e jashtëzakonshme

T E

Siria dënon sulmet amerikane kundër milicive pro-iraniane

T E

Në dyshim plani i Netanyahut për t’u dhuruar vaksina shteteve mike

T E

Ish-mbreti spanjoll paguan 4.4 milionë euro, pas skandaleve

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...