Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Pelushët, zgjidhja ideale për ta përballuar të ftohtin me stil

Zhurnal Ads

Është elegante, e ngrohtë dhe konsiderohet si veshja ideale dhe për këtë sezon. Pelushët dominojnë sërish, pasi janë praktikë dhe të bukur për muajt e ftohtë të vitit. Nga versionet e shkurtra, me kapuç tek ato më klasiket, të gjata ose midi, janë perfekte për t’i dhënë një pamje të rafinuar edhe veshjeve të mbrëmjes.

Mund t’i vishni me fustane, funde, kostume po dhe me një palë xhinse të thjeshta. Mundësitë e kombinimeve që lejojnë pelushët janë të pafundme. Zgjidhni një model që iu përshtatet më mirë nevojave tuaja për t’u dukur me stil dhe gjatë ditëve të ftohta. Më poshtë, janë renditur disa modele pelushësh më të kërkuara.

Zhurnal Ads
zara
qëndrim-studio-neto-një-portier
lesh-rrahje-b
arsye
Oakwood-su-zalando
magjepsës-su-zalando
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Një biznes fitimprurës lulëzoi në vitin e coronavirusit: Ata fitojnë para duke lëshuar me qira oborrin për parking

S.B.

Zbulohen 13 arkivole 2500 vjeçare në Egjipt

admin

Dallgë jonormale – batica e lartë e lumit i largon makinat nga rruga në Kinë

admin

Parashikimet e Nostradamus për 2021: Asteroide, ‘zombie’ dhe një pamje e keqe

S.B.

Njihuni me amerikanen 17-vjeçe me këmbët më të gjata në botë

admin

Ishte menduar edhe më herët, por çfarë do të ndodhte sikur të thahej Deti Mesdhe?

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...