Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Pelushët, zgjidhja ideale për ta përballuar të ftohtin me stil

Është elegante, e ngrohtë dhe konsiderohet si veshja ideale dhe për këtë sezon. Pelushët dominojnë sërish, pasi janë praktikë dhe të bukur për muajt e ftohtë të vitit. Nga versionet e shkurtra, me kapuç tek ato më klasiket, të gjata ose midi, janë perfekte për t’i dhënë një pamje të rafinuar edhe veshjeve të mbrëmjes.

Mund t’i vishni me fustane, funde, kostume po dhe me një palë xhinse të thjeshta. Mundësitë e kombinimeve që lejojnë pelushët janë të pafundme. Zgjidhni një model që iu përshtatet më mirë nevojave tuaja për t’u dukur me stil dhe gjatë ditëve të ftohta. Më poshtë, janë renditur disa modele pelushësh më të kërkuara.

zara
qëndrim-studio-neto-një-portier
lesh-rrahje-b
arsye
Oakwood-su-zalando
magjepsës-su-zalando

Postime të ngjashme

Koronavirusi ngjalli zanatet e harruara

S.B.

Loja e basketbollit për vajzat e shkollës së mesme në SHBA përfundon me një përleshje – më së keqi e pëson arbitri

S.B.

Këta djem në Vietnam përdorin një “Ferrari 488 GTB” për të shitur shalqinj

S.B.

Në 37 ditë, tajvanezi u martua katër herë dhe u divorcua tre herë – arsyeja është e çuditshme

S.B.

Fshati i bukur në distriktin Bishan të qytetit Chongqing– Disa murale në fshat

R Zh

Deshën t’ia vidhnin motoçikletën, pronari i shtëpisë në Angli ndjek hajnat me shkop bejsbolli

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...