Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Pence rezulton negativ në testin për koronavirus

Zëvendëspresidenti i SHBA-së, Mike Pence, ka rezultuar negativ në testin për koronavirus të hënën, është njoftuar nga zyra e tij, raporton agjencia Reuters.

Disa ndihmës së lartë të Pences kanë rezultuar pozitivë me koronavirus gjatë fundjavës.

“Ktë mëngjes, zëvendëspresidenti Pence dhe Zonja e Dytë kanë rezultuar negativë për COVID-19”, është thënë nga zyra e Pences.

Postime të ngjashme

Rrëmben foshnjën, polici amerikan vret agresorin 37-vjeçar… (Video)

T E

Hoteli që ndodhet mes dy shteteve

T E

Vaksinat e dobëta favorizojnë mutacionet e rrezikshme

T E

Nuk e lanë të dilte nga shtëpia, i riu “çmendet” dhe vret 6 anëtarët e familjes

T E

35 vite pas tragjedisë së anijes hapësinore “Challenger”

T E

Turqia arreston 126 të dyshuar për lidhje me organizatën terroriste ISIS

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...