Agjencia Zhurnal.mk

Pendarovski emëron Musliun në krye të Agjencisë së Zbulimit

Shkup, 22 maj – Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski e ka emëruar Eroll Musliun në krye të Agjencisë së Zbulimit.

Eroll Musliu është nga Kërçova, ndërkohë që një kohë të gjatë është pjesë e Agjencisë së Zbulimit, ndërsa njihet si kuadër profesionist.

Së fundmi ka ushtruar detyrën e këshilltarit të drejtorit, ndërsa ndër vite ka udhëhequr dhe disa drejtori të rëndësishme në Agjencinë e Zbulimit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...