Pendarovski sot mbledh Këshillin e Sigurisë

Shkup, 12 shtator – Sot, më 13 shtator 2021 me fillim prej orës 12:00 në Kabinetin e Presidentit të Shtetit, do të mbahet seanca e 13-të e Këshillit të Sigurisë së Maqedonisë së Veriut, kanë njoftuar nga presidenti Stevo Pendarovski.

 

Në seancë, do të diskutohet për personat e ardhur nga Afganistani që qëndrojnë në vendin tonë dhe për sistemin për menaxhimin me kriza.

Related posts

Zaev: Parlamenti ta mbështesë reformën e administratës

Z H

Stoillkovski: Kandidatët e LSDM-së janë kuadro të vjetra

Redaksia

Rama publikisht i kërkon Bullgarisë të heqë veton për Maqedoninë: Na lini të flasim me BE-në

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More