Kosovë Kronika

Për 24 orë policia arreston 19 persona

Zhurnal Ads

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar 19 persona, ndërsa 15 të tjerë janë në mbajtje si dhe një person në vuajtje të dënimit.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, kanë ndodhur 22 aksidente trafiku me të lënduar dhe 38 të tjera me dëme materiale.

Siç thuhet tutje në raport, janë shqiptuar gjithsej 1015 tiketa trafiku, ndërsa për mos respektim të ligjit për luftimin e COVID-19, janë shqiptuar 800 tiketa.

Postime të ngjashme

Bankat komerciale në Kosovë, rreth 45 milionë euro fitime për shtatë muaj

admin

Prindërit e nxënësit protestojnë në Kamenicë kundër reformave në arsim, tensionohet situata

admin

Familja nuk dyshon në askënd, e bindur që familjari i tyre pësoi sulm në zemër

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...