Kosovë Kronika

Për 24 orë u shqiptuan 1805 tiketa trafiku në Kosovë

Zhurnal Ads

Numër i lartë i gjobave në trafik është shënuar gjatë 24 orëve të fundit.

Siç njofton Policia e Kosovës, vetëm këtë të mërkurë janë shënuar 1 mijë e 805 gjoba në trafik për të gjithë shkelësit e rregullave në komunikacion.

Tutje, Policia njofton se gjatë kësaj periudhe janë shënuar 29 aksidente trafiku, prej tyre 11 me lëndime trupore, ndërsa 18 të tjera me dëme materiale.

Postime të ngjashme

Ish-kryeministri i Kosovës, Agim Çeku intervistohet sot nga Gjykata Speciale në Hagë

admin

Ekipi mjekësor ushtarak nga Italia vjen në Kosovë për COVID 19

admin

Kokalari gozhdon Abazin: Sa vjet e keni pasur zyrën personale në Beograd dhe cila është lidhja juaj me Serbinë?

R ZH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...