Për 52 vjetorin e saj, JLo publikon foto duke u puthur me partnerin Ben Affleck

Thuajse nuk janë ndarë kurrë. Viti 2021 ishte vit i rikthimit për këngëtaren dhe aktoren e famshme Jeniffer Lopez e cila përfundoi në krahët e ish të dashurit pas ndarjes ng ai fejuari Alex Rodriguez.

 

JLo dhe Ben Affleck siç shihet gjatë pauzës që kishin e kanë kuptuar më shumë vlerën e njëri-tjetrit, ndaj tani lidhja e tyre është fuqizuar më shumë.

Derisa sot Lopez feston ditëlindjen e 52-të nuk munguan disa imazhe atraktive në bikini duke marrë mjaft vëmendje.

https://www.instagram.com/reel/CRuUokcpHgV/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkohë që nuk mungoi as i dashuri i saj me të cilin shkëmbyen puthje pasionante në jaht.

Related posts

Loredana feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi ajo

D V

Salma Hayek shfaqi figurën joshëse me një fustan ngjyrë vjollce ndërsa pozoi me bashkëshortin në Paris

D V

Irkenc Hyka dhe Stiv Boka lansojnë “Xhane”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More