Agjencia Zhurnal.mk

Për çfarë kanë bashkëpunuar Alketa Vejsiu dhe Jonida Maliqi?

Alketa Vejsiu është një ndër prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo përveç botës së televizionit, është edhe e suksesshme në biznesin e saj, shkruan Indeksonline. Së fundi ajo ka realizuar një fotosession për kompaninë e saj.

https://www.instagram.com/p/B4mvzbWHOib/?utm_source=ig_embed

Koleksioni i saj ‘helium’ , është në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Jonida Maliqi.

Koleksioni përfaqëson një linjë veshjesh elegante, fluide dhe të përshtatshme për të gjitha vajzat.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...