Agjencia Zhurnal.mk

Për ditëlindjen e 23-të të Kylie Jenner nuk mungon as urimi nga ish i dashuri, Travis Scott

Rep-artisti amerikan, Travis Scott, së fundmi ka uruar ditëlindjen e 23-të të ish të dashurës së tij, Kylie Jenner.

28-vjeçari përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram, ka ndarë fotografi të ndryshme të saj dhe të vajzës së tyre, shkruan Daily Mail.

Ai u sigurua që imazhet t’i dekorojë me një ‘emoj’ të tortës, ndërsa u bëri të ditur 31 milionë ndjekësve që po mundohet ta bëjë ditëlindjen e saj më speciale.

Travis kishte filluar të dalë me Kylie në vitin 2017, pasi kjo e fundit u nga reperi Tyga.

Ani pse gjatë vitit të kaluar dyshja kanë zgjedhur secili rrugën e tyre, ata ende mbajnë kontakte miqësore për shkak të vajzës dy-vjeçare, Stormi.

Kylie përndryshe ka marrë urime të panumërta nga fansat, familjarët, duke përfshirë këtu edhe kolegët e saj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...