Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Për mosmbajtjen e maskës janë shqiptuar 431 sanksione

Shkup, 26 janar – Gjatë 24 orëve të kaluara në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 431 kundërvajtje për mosmbajtjen e mbrojtjes personale në fytyrë.

Ministria e Punëve të Brendshme u bën apel qytetarëve që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria për t’u ballafaquar me Kovid-19.

Postime të ngjashme

Bilall Kasami pret në takim ambasadorin e OSBE-së, Klemens Koja

Bexhet Musliu

Sela: Ikja e Mijallkovit një skenar i Zaev për të fshehur dënimin e rastit “Mostra”

Bexhet Musliu

Çun Lajçi i reagon edhe me video, Grubit: Turp për ju me fëlliqë emrin tim!

Bexhet Musliu

Joveski: Ka mundësi të ndryshohet masa e paraburgimit shtëpiak

T E

Palmer: Interesat amerikane në Ballkan, të pandryshuara

T E

Mickoski: Do ta mposht koalicionin e krimit

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...