Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

‘Për një javë të mbarë’ – Rita Ora poston imazhe nga plazhet në Sydney

Rita Ora ruan afërsinë me fansat e saj përmes profilit të saj në Instagram, ku numëron mbi 16 milionë ndjekës.

Me disa fotografi që i ka shpërndarë të hënën në profilin e saj në këtë rrjet social, 30-vjeçarja u ka uruar ndjekësve të saj një javë të mbarë.

Në pozat e realizuara në Bondi Beach, një plazh në Sydney ta Australisë, shqiptarja e famshme ngacmon imagjinatën.

Ajo shfaqet me bikini ngjyrë portokalli, ndërsa ka marrë mbi gjysmë milion pëlqime nga ndjekësit e saj.

“Duke ju uruar të gjithëve fillimin më të mirë të javës… Ju dua shumë!”, është përshkrimi i fotografive.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...