Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Për shkak të rënies së drunjëve komunikacioni në rrugën Gostivar-Strazh po zhvillohet me ndërprerje

Gostivar, 10 janar – Kolonë nga automjetet u krijua në rrugën nga Gostivari për në Strazhë. Nga ora 10:55, për shkak të rënies së pemëve në rrugë, trafiku në këtë drejtim zhvillohet me ndërprerje.

Përveç kësaj, ka rrëshqitje të dherave, për shkak të të cilave, siç duket nga terreni, trafiku është plotësisht i ngadaltë

Postime të ngjashme

Tërmeti dridh vendin, epiqendra në Mavrovë

T E

Aksioni policor në “Bogorodicë”, kapen qindra kilogramë marijuhanë

T E

Alarmojnë mërgimtarët me dokumentacion të skaduar, përmes postës nuk mund të nxjerin të ri

T E

Milososki: Bujar Osmani mund të ndryshojë statutin e BDI-së, jo Kushtetutën e Maqedonisë

R Zh

“Miqtë e Sharrit”/Hidrocentralet dëmtojnë natyrën

T E

Mickoski nga Klinika Infektive: Nuk ka pakt me krimin dhe kriminelët

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...