Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Për ta ruajtur distancën fizike, burri në New York vishet sikur të jetë një mi gjigant

Një burrë që udhëton në metronë e Nju Jorkut i veshur si një mi gjigant thotë se kostumi i tij i çuditshëm “e bën të lehtë praktikimin e distancimit shoqëror”.

Jonothon Lyons ulet në ulëset e trenit duke veshur kostumin e çuditshme si pjesë e punës së tij si artist, transmeton Telegrafi.

Ai thotë se kostumi i tij është ideal për të qëndruar i sigurt dhe larg personave sepse mund të infektohem shumë lehtë.

“Unë nuk duhet të shqetësohem nëse njerëzit qëndrojnë 6 metra larg meje”.

Jonathon tregon se ai mban një maskë kirurgjikale për fytyrën nën “fytyrën” e tij të miut.

Postime të ngjashme

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

Vdes babai i 89 fëmijëve me 38 gra

Zekirija Haxhiu

Vendi ku nuk ka rënë shi që 400 vjet

Dafina Vidishiqi

Vula 7.000-vjeçe në Izrael mund të ishte përdorur për nënshkrimin e dërgesave

Dafina Vidishiqi

Enigma të cilën mund ta zgjidhin vetëm një për qind e njerëzve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...