Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Përballja Bayern Munich – Atletico Madrid në dyshime – Gnabry mund t’i ketë infektuar edhe lojtarët e tjerë bavarezë me coronavirus

Zhurnal Ads

Përballja mes Bayern Munichut dhe Atletico Madridit është në rrezik të shtyhet, shkaku i infektimit të Serge Gbaryt me coronavirus.

Klubi gjerman njoftoi mbrëmë se sulmuesi është infektuar me COVID-19 dhe është dërguar në vetëizolim

Në njoftimin e Bavarezëve nuk është bërë e ditur nëse lojtari kishte kontakte me lojtarët e tjerë të skuadrës.

Bayerni do të përballet sonte në Allianz Arena me Atletico Madridin nga ora 21:00, derisa ky takim mund të shtyhet.

Ekziston rreziku se Gnabry ka infektuar bashkëlojtarët e tjerë, pasi me vonesë është zbuluar infektimi i tij.

Mbetet të shihet se cili do të jetë vendimi final i UEFA-s në bashkëpunim me Bayern Munichun që është nikoqir.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Arsenali nuk po bëhet asesi rehat me repartin e mbrojtjes

E.E.

Vedat Muriqi: Ka qenë një periudhë e komplikuar, por tani jam zhbllokuar dhe jam i lumtur

Z H

Zyrtare: Patrick Cutrone rikthehet në Premier Ligë

Z H

Conte qetëson tifozët rreth Eriksenit: Shumë shpejt do të lulëzojë

Z H

Conte “kryqëzon gishtat”, sot mëson me cilët futbollistë do të luajë në derbi

admin

Ish-trajneri tregon si dështoi Liverpooli ta transferojë Ronaldon

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...