Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Përcaktohet ora dhe vendi, ja ku do të mbahet takimi i dy qeverive Shqipëri-Kosovë

Dy qeveritë e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbajnë të premten takimin e radhës por jo në Shkodër.

BalkanWeb mëson se takimi do të mbahet më 2 tetor, ora 11:00 në Tiranë, saktësisht ”Pallati i Kongreseve”.

Postime të ngjashme

REL: Shqipëria, Serbia, Maqedonia e Veriut, së shpejti të sigurta nga koronavirusi

Dafina Vidishiqi

Lulzim Basha takohet me Sorecën pas rizgjedhjes si kryetar i PD

Dafina Vidishiqi

Gripi i shpendëve, ndalohet tregtimi në rrugë

Bekim Laçi

Sistem modern për analizat: 3 mln euro për sigurinë dhe shpejtësinë e shërbimit në QSUT

Bekim Laçi

Kryebashkiaku drejt shkarkimit/ Qerim Ismailaj i Mallakastrës rezultoi i dënuar në Greqi. Nuk e deklaroi

Bekim Laçi

Analizë/ “Bashkë pa kufi” – Sa janë realizuar 83 marrëveshjet Kosovë-Shqipëri ?

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...