Shqipëri

Përcaktohet ora dhe vendi, ja ku do të mbahet takimi i dy qeverive Shqipëri-Kosovë

Zhurnal Ads

Dy qeveritë e Shqipërisë dhe Kosovës do të mbajnë të premten takimin e radhës por jo në Shkodër.

BalkanWeb mëson se takimi do të mbahet më 2 tetor, ora 11:00 në Tiranë, saktësisht ”Pallati i Kongreseve”.

Postime të ngjashme

20 mijë të rinj dolën të papunë nga pandemia në Shqipëri

admin

Tiranë/ Arrestohen tre vëllezër, çfarë iu zbulohet në lavazh dhe banesë

admin

Rrëzimi i dekretit për kodin zgjedhor, Meta: Asnjë surprizë nga Kuvendi i inceneratorëve

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...