Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Përdori pistoletë të plastikës për ta frikësuar një person, arrestohet

Zhurnal Ads

Policia ka identifikuar dhe arrestuar një person i cili kishte përdorur një pistoletë të plastikës për ta frikësuar një person, raporton Express

Rasti ka ndodhur mesditën e së hënës në rrugën “Isa Olluri” në Lipjan, njofton policia në raportin 24 orësh.

“Lidhur me rastin, është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar. Sipas të dyshuarit, ai kishte përdorur një pistoletë të plastikës, sa për të frikësuar viktimën mashkull kosovar”, ka bërë të ditur policia.

Po ashtu, policia thekson se me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton policia.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Albin Kurti përfshihet në debatin për diasporën, ka disa fjalë

S.B.

Vdekja e gazetarit e ish-deputetit, kryeministri ngushëllon familjen

admin

Haki Rugovës i caktohet masa e arrestit shtëpiak

admin

Osmani: I kemi ulur shpenzimet si asnjëherë më parë

S.B.

Dy këmbësorë marrin lëndime të rrënda rrënda pasi u përplasën nga vetura

admin

VV i kundërpërgjigjet Veliut pas talljes me sondazhe: LDK-ja ka filluar të mendojë për kalimin e pragut

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...