Përdoruesit raportojnë probleme me Instagram, a funksionon për ju?

Përdoruesit e Instagram në të gjithë botën po raportojnë probleme me këtë rrjet social.

 

Të enjten rreth mesditës me kohën lokale, shumë raportuan një problem me aplikacionin dhe ngarkimin e fotove apo storieve.

Aplikacioni po nuk po funksionon për përdoruesit në SHBA, Evropë dhe Azi.

Kompania ende nuk e ka njoftuar problemin.

Trendi #instagramdown filloi menjëherë në Twitter. 

Related posts

Australianët goditen nga një ‘virus’ që mbërrin me mesazhe me tekst në celularin tuaj

D V

Google po investon një miliard euro në Gjermani

D V

Kjo është “familja” Bitcoin: Filluan nga hiçi, tani kanë magazina në katër kontinente

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com