Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Performon me kostum transparent, Bebe Rexha i lë pak vend imagjinatës

Bebe la pa fjalë me kostumin që zgjodhi për performancën e fundit.

Ylli shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha, ka filluar t’iu rikthehet performancave ‘live’.

Së fundi, artistja ishte e ftuar në spektaklin “Legendary”, ku theksoi format trupore në veshjen që zgjodhi ta vishte.

Bebe ishte veshur me një kostum transparent, i cili ia theksonte të pasmet e bujshme gjatë interpretimit.

Teksa ftoi fansat që ta ndjekin performancën e saj, këngëtarja postoi një foto ku shihet duke bozuar nga prapa.

Ajo pranoi komente të shumta nga ndjekësit e saj, ngase kjo paraqitje e saj i linte pak vend imagjinatës.

Ndryshe, Bebe Rexha së fundi ka njoftuar se ka bashkëpunuar me markën “Adoreme” për të sjellë koleksionin e saj të të brendshmeve.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...