Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Përfshihet nga flakët gjatë mesnatës “Smarti” i një 20-vjeçareje, policia jep detajet

Gjatë mesnatës, një automjet tip Smart, në pronësi të një 20-vjeçareje është përfshirë nga flakët.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.5 të Durrësit, në orën 03:10.

Si pasojë e flakëve, automjeti është djegur pjesërisht.

Njoftimi i plotë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 08.02.2021, në orën 03:10, në lagjen nr.5, Durrës, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike, është djegur pjesërisht mjeti tip “Smart”, në pronësi të shtetases S. B., 20 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

Aksident i rëndë në Malishevë, vdes një 74 vjeçar

D V

1 vit që u nda nga jeta Aneta, dedikimi prekës i kryeministrit Rama

D V

Manastirliu: Nis sot muaji i hapur i vaksinimit masiv +18vjeç, paraqituni me kartën e identitetit për të kryer vaksinën ndaj COVID

D V

I nxehti vijon të dominojë vendin, ja si variojnë temperaturat sot

D V

Hyri me thikë në qendrën tregtare në Prizren dhe u kërkoi nga 5 euro fëmijëve të pronarëve, arrestohet i dyshuari me probleme psikike

D V

Gjuajti me armë në aheng familjar, policia i konfiskon armën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...