Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Përfundoi në stacion policor pasi që transportonte dru pa dokumente

Në 06.05.2021 rreth orës 15.40 në fshatin Leshnicë të Poshtme, Tetovë, nëpunësit policorë të SPB Tetovë  e kanë privuar nga liria G.Sh.(20) nga f.Zhelinë, Tetovë, i cili me xhip “Çiroki” pa targa ka transportuar dru zjarri pa dokumentet e nevojshme. Ai është mbajtur në Njësinë policore Grupçin, ndërsa automjeti dhe drunjtë me vërtetim i janë konfiskuar dhe do të dorëzohen Policisë pyjore për procedim të mëtutjeshëm. Pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të ngrihet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për veprën penale “trafikim me njerëz”

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një 26 vjeçar te i cili janë gjetur 44 pako me marihuanë

Dafina Vidishiqi

188 shoferë të sanksionuar për parakalim të parregullt, 1/3 nga Tetova

Zekirija Haxhiu

Gjendet i pajetë një 29-vjeçar në Shkodër

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...