Agjencia Zhurnal.mk

Përfundon “telenovela” Arturo Vidal

Trajneri i Barcelonës, Quique Setien llogarit në shërbimet e mesfushorit kilian së paku deri në fund të sezonit

Telenovela Arturo Vidal ka marrë fund, shkruan Gazeta Express.

Mesfushori kilian nuk do të largohet nga Barcelona gjatë afatit kalimtar të janarit.

Trajneri i ri, Quique Setien ka siguruar se ish-futbollisti i Juventusit dhe Bayern Munichut bën pjesë në projektin e tij.

Prandaj, mesfushori luftarak do të luajë në Camp Nou së paku deri në fund të sezonit.

Lojtarin e do me ngulm Interi, por duket se “Nerazzurri” duhet të shikojnë objektiva të tjerë.

Vidal po ka paraqitje më të shpeshta në ndeshjet e fundit.

Ai asistoi për Lionel Messin në duel me Granadan, në fitoren 1:0.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...