Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Përgjigja e Getinjos se a janë ribashkuar Mozzik dhe Loredana

Reperi Getinjo ka qenë pjesë e emisionit “Shiko kush Luan”, ku krahas spektaklit është dashur t’iu përgjigjet edhe disa pyetjeve në sfidën ‘Paintball’.

Një prej temave më të përfolura në skenën muzikore shqiptare është lidhja e reperit Mozzik (që është vëllai i Getinjos) me reperen Loredana Zefi.

Pas ndarjes së çiftit që kanë një vajzë bashkë, mediat rozë kanë spekuluar vazhdimisht për një ribashkim të tyre.

Dhe gjatë emisionit televiziv që transmetohet në Top Channel, Getoar Aliu është pyetur se ‘A janë ribashkuar Mozzik dhe Loredana?’.

“Këta e kanë një vajzë bashkë dhe nuk mundet të rrinë të ndarë kurrë e përjetë, se vajza i bashkon”, ishte përgjigja e Getinjos.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...